x 


İnoks Tabak

Sanayi tipi inoks tabak modellerinden endüstriyel kullanıma uygun paslanmaz çelik inoks yemek tabaklarından olan bu lüx inoks yemek tabağı 430 kaliteden imal edilmiş olup 13 cm çapındadır - İnoks tabak satışı 0212 2370759
İnoks Tabak 23.5 CM: Profesyonel kullanıma uygun endüstriyel çelikten üretilmiş yuvarlak tabak modellerindendir. Üretimi 430 kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığından çelik tabak fiyatları ekonomiktir. Yıkanması kurulanması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi yuvarlak çelik servis tabağının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu çelik pastane tipi tabak bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir yıkanır kurulanır sorusuna cevap paslanmaz krom meze servis tabaklarının kullanımı temizlenmesi yıkaması kurulaması parlatılması son derece kolaydır. İnox çelik sunum tabağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, paslanmaz inox çelik geniş sunum-servis-altlık tabakları fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 54,28 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İnoks Tabak 23.5 CM

* Yuvarlak inoks çelikten sunum servis tabakları modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Üretiminde kullanılan paslanmaz çeliğin kalitesi 430 kalitelidir

* 23.5 santim çapında parlak malzemeden imalatı yapılmıştır

* Pastane servis tabağı, çay-kahve dağıtma tepsisi, meze sunum tabağı olarak çeşitli maksatlı kullanılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İnoks Tabak 23.5 CM: Küçük yuvarlak çorba servis kasesi altlıkları modellerinden çay-kahve servisinden pasta sunum tabağına kadar değişik maksatlı işlerde kullanılabilen yuvarlak inoks çelikten altlık tabağın imalatı profesyonel inoks çorba tabağı altlıkları fabrikasınca üretimi yapılmış 23.5 cm.lik yuvarlak inox çelik meze sunum tabağıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Değişik ölçülerdeki inox tabak krom servis tabağı çelik meze tabakları paslanmaz sunum tepsisi ve inoks çelik yuvarlak altlıklar için yazabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok